MÖBLER / Bord / Spelbord 14035348
nr 1403 5348
Spelbord
mahogny, 1800-tal. Bredd: 88, djup: 43 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 juni 2021
kl 18:33:42
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)